Additional Information

System do formowania kołnierzy Plus-500

Średnice kołnierzy: 21,3–508 mm
Średnice rur obrabianych: 273–1600 mm
Typ maszyny: Maszyny przemysłowe
Obróbka: Formowanie kołnierzy
Maks. grubość ścianki: Stal nierdzewna i stal 15 mm

 

Most commonly used in:

System do formowania kołnierzy Plus-500

T-DRILL PLUS-500 jest konkurencyjnym, wysokowydajnym system do formowania kołnierzy, zaprojektowanym do dużych rur i zbiorników. Nadaje się do większości materiałów ciągliwych.

Typowe zastosowania systemu PLUS-500 obejmują produkcję cystern i zbiorników (w tym zbiorników ciśnieniowych i dużych zbiorników) oraz dużych elementów rurociągów, a także przemysł stoczniowy i produkcję wyposażenia specjalnego. Zakres średnic przewodów rur obrabianych wynosi od 273 mm (10,750”) do zasadniczo nieograniczonych wymiarów (do sprawdzenia w każdym przypadku), a zakres średnic formowanych kołnierzy to głównie Ø 219–508 mm (8”–20” NPS).

Z opcjonalnym adapterem narzędziowym możliwy jest również zakres średnic formowanych kołnierzy Ø 21,3–219 mm (½”–8” NPS). Dla tego zakresu dostępne są dwie alternatywne opcje narzędzi: jedna dla rur SCH 10 i jedna dla rur SCH 40.

Maszyna PLUS-500 nadaje się również do formowania kołnierzy z blach/płyt. Maksymalna grubość ścianki ze stali nierdzewnej (np. AISI 304 i AISI 316) wynosi 15 mm w przypadku kołnierzy Ø 219–508 mm (8”–20” NPS).

PLUS-500 można stosować do formowania kołnierzy na rurach, które są w pozycji poziomej lub pionowej. Główną zaletą maszyny PLUS-500 jest to, że umożliwia formowanie kołnierzy z pozycji górnej części rury (proces tradycyjny), jak również w nachyleniu pod dowolnym kątem (do 90°) do pracy z boku rury.

PORÓWNANIE: Złącza spawane w porównaniu z produktami uzyskanymi przez formowanie kołnierzy i wywijanie obrzeży za pomocą maszyn T-DRILL

Feel free to ask for more information:

Fields marked with * are mandatory.


First name *

Surname *

Mobile phone

Email *

Company *

Company website

City *

Country *

Business sector *

Other business sector

Message

Upload File

Please enter the solution to prevent spam: 1 + 3 =

By submitting this form, I accept privacy policy

Your message was sent succesfully!


Share on social media

Contact us