Additional Information

CEC-170 Yaka Açma Sistemi

Yaka boyutları: 19–168,3 mm | ¾” – 6″
İşletilen boru boyutları: 19–254 mm | ¾” – 10″
Boru malzemesi: Alüminyum, Bakır, Bakır / Nikel, Paslanmaz çelik, Çelik
Makina tipi: Endüstriyel makinalar
Proses: Yaka açma

 

Most commonly used in:

CEC-170 – Dünyanın ilk tam otomatik yaka açma sistemi

T-DRILL CEC-170, verimliliği %70-80’lere varan oranlarda arttıran, son model bir otomatik yaka açma makinasıdır.

Makinada kullanılan T-DRILL teknolojisi 45 yılı aşkın deneyime dayanmaktadır. Çözümler şimdi 2020 yılının hedeflerini karşılamak üzere yeniliklerle geliştirilmiştir. Standart modellere özelleştirilmiş çeşitli otomatik fonksiyonlar eklenebilir. Bu durum, bitmiş iş parçalarının tam otomatik üretimine imkan verir.

T-DRILL CEC-170’in standart teslimatı, yüksek teknolojiye sahip bir yaka açma makinası  ve bir veya birkaç Kafa ve Çıkış bölümü çiftini içeren, iş parçası işleme sisteminden oluşur. İşleme sistemi daima müşterinin özel üretim ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanır.

İş parçası programı ya doğrudan kullanıcı arayüzü üzerinden, ya da uzaktan ofisten etkinleştirilir. Makina performansının, faaliyetlerin ve proses ilerlemesinin kullanıcı arayüzü üzerinden yönetilmesi ve izlenmesi kolaydır.

T-DRILL CEC-170 Yaka Açma Sistemi, Ø19–Ø254 mm (¾” – 10″) arasında çapa sahip işletilen borularda, Ø19–Ø168,3 mm ( ¾” – 6″) arasında yakalar açmak için tasarlanmıştır.  Borular ilave ekipman ile sisteme otomatik olarak yüklenebilir. CEC-170 bir modüler konsepte dayanır ve ana makina birkaç seçenek ile her bir boruda farklı boyutlarda yaka açmak üzere tamamen otomatik bir hücreye geliştirilebilir.

Ana makina kılavuz delik frezelemekten, yaka açma ve düzeltmeye kadar tüm fonksiyonları içerir. Standart bir özellik olarak makinanın bir kırık takım algılama ve bir takım değiştirme sistemine sahip, yüksek hızlı freze ünitesi vardır.

Makina hidrolik boru kelepçeleri ile donatılmıştır. Takımların ve boruya özel aksesuarların değiştirilmesi mevcut ilave seçeneklerin kullanılması ile otomatik olarak çalıştırılabilir. Takımların sayısı ve aksesuar serisi müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde seçilecektir.

T-DRILL CEC-170 yarının makinasıdır. Bugün kullanılabilir durumdadır, bununla birlikte önceden tasarlanmış modüler seçeneklerin yardımı ile gelecekteki ihtiyaçlara esnek bir şekilde yanıt verebilir.

 

KARŞILAŞTIRMA: Kaynaklı Bağlantılara karşı T-DRILL Yaka Açma ve Kenar Kıvırma

Feel free to ask for more information:

Fields marked with * are mandatory.


First name *

Surname *

Mobile phone

Email *

Company *

Company website

City *

Country *

Business sector *

Other business sector

Message

Upload File

Please enter the solution to prevent spam: 1 + 3 =

By submitting this form, I accept privacy policy

Your message was sent succesfully!


Share on social media

Contact us